کانال تلگرامی اخبار هفدهمین کنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران

قابل توجه محققین و پژوهشگران گرامی، برای اطلاع از آخرین اخبار هفدهمین کنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران در کانال تلگرامی زیر عضو شوید: https://t.me/Aero_2018               ⁨

اطلاعیه

 به اطلاع کلیه محققین و پژوهشگران گرامی می رساند که کمیته علمی هفدهمین کنفرانس انجمن هوافضای ایران مهلت ارسال مقاله را 15 روز تمدید نمود.

اطلاعیه

     بدینوسیله به اطلاع رسانده می شود محل برگزاری در تهران خواهد بود. هزینه های کنفرانس (ارسال مقاله و ثبت نام در کنفرانس) متعاقبا اعلام خواهد شد.

قابل توجه محققین و پژوهشگران گرامی

    قابل توجه محققین و پژوهشگران گرامی با توجه به تصمیمات شورای سیاست گذاری کنفرانس مبنی بر نوع مقالات ارسالی، پذیرش مقالات به صورت مقاله کامل می باشد که به داوران محترم کنفرانس، جهت داوری ارسال خواهد شد. 

محورهای همایش

آیرودینامیک
پیشرانش
سازه‌های هوافضایی
علوم و فناوری فضایی
مکانیک پرواز، هدایت، ناوبری و کنترل
مدیریت فناوری و صنایع هوافضایی

آغاز به کار هفدهمین کنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران

  در دهه‌های اخير تحولات در عرصه هوافضا به يکی از مهمترين عوامل فناورانه در راهبردهای جهاني تبديل شده است. اين مهم به طور قابل توجهي در اسناد بالا دستي کشور ما مورد توجه قرار گرفته و برنامه‌ريزی هدف مندی در اين زمينه صورت پذيرفته است. از آنجا که مهمترين رويداد هوافضايی در کشور، سالانه در قالب کنفرانس انجمن هوافضای ايران برگزار مي گردد، اميد است با استعانت از پرودگار متعال، هفدهمين کنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ايران، با مشارکت تمامی پژوهشگران دانشگاه‌ها، صنايع و مراکز تحقيقاتی که نقش مؤثری در ارتقای فعاليت‌های هوافضايی کشور دارند، گام جديدی در جهت پيشبرد علم و دانش و پيشرفت صنعتي کشور عزيز جمهوری اسلامي ايران برداشته شود.
بدينوسيله اعلام می گردد هفدهمین کفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران به طور رسمی کار خود را آغاز کرد و از کليه صاحبنظران و علاقه‌مندان دعوت مي‌شود تا نتايج تحقيقات و دستاوردهای جديد و اصيل خود را در هريک از زمينه‌هاي معرفي شده از طريق پايگاه اينترنتي کنفرانس ارسال فرمايند.